RIVNERS AB

(Rivners Sanering AB och Rivners Håltagning AB)

Telefon vxl: 08-448 30 50
E-post: info@rivners.se

Postadress:
Segersbyvägen 3B, 145 63 Norsborg

Besöksadress:
Segersbyvägen 3B, 145 63 Norsborg

John Segerlund

VD

070-979 35 29

john.segerlund@lotusab.se

Jakob Andåker

Operativchef Rivning

070-497 17 00

jakob.andaker@lotusab.se

Csaba Szabó

Kalkyl 

0709-712 747

kalkyl@rivners.se

Jürgen Peters

Avdelningschef Lättrivning / Sanering

076-552 19 63

jurgen.peters@rivners.se

Juha Matilainen

Arbetschef Lättrivning

070-454 33 97

juha.matilainen@rivners.se

Sonny Källgren

Avdelningsansvarig Tungrivning

070-939 96 30

sonny.kallgren@lotusab.se

Jari Nevalainen

Avdelningschef Håltagning

073-359 09 11

jari.nevalainen@rivners.se

Cecilia Strömlund

Administrativ samordnare Rivning

073-612 34 98

cecilia.stromlund@rivners.se

Annika Sjöberg

Ekonomichef

073-645 64 43

annika.sjoberg@lotusab.se

Thomas Gottlind

HR-Chef

073-914 09 06

thomas.gottlind@lotusab.se

Tommy Nilsson

Skyddsombud

076-247 46 88

tommy.nilsson@lotusab.se

Tillsammans är vi den kompletta leverantören av rivning, transport och anläggning

Lotus Rivners Rivab Ak Schakt Lotus Demolition Lodab
Produktion: Webbpartner

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår